Chcete dveře podle posledních trendů? Při zakoupení dýhovaných či lakovaných dveří barvou Premium, získáte 20% slevu na kování a doplňky v černé barvě nebo vyšší dveře bez příplatku.

Dýhované dveře

Co je to dýha? Jedná se o velmi kvalitní přírodní materiál. Představte si tenký plát dřeva, který vzniká krájením či loupáním kmenů stromů. Samotný povrch pro vás na základě výběru opatříme lakem či přírodním olejem pro vysokou odolnost a osobitý vzhled. Všechny dýhy jsou pečlivě vybírány a certifikovány v souladu s obnovitelnými zdroji přírody.

Lakované dveře

Barvení dveří probíhá ručním nástřikem barvy na MDF desku v několika vrstvách. Používáme vysoce odolné barvy se zdravotním atestem. Jsou výrazně odolnější než vodou ředitelné barvy.

Na jaký sortiment akce platí?  – Pro kategorie BARVA Premium a DÝHA – Pro vybrané zmíněné kategorie povrchů platí, že dveře výšky 2100 mm jsou za cenu dveří o výšce 1970 mm –  Na základní ceníkovou cenu vybrané komponenty v černé barvě se uplatní sleva 20 %  – Akce platí pouze na komplet dveře+zárubeň (dřevěná, kovová, hliníková) – Akce platí i na posuvné dveře na stěnu a do pouzdra 

S výběrem vám rádi poradíme na našich vzorkovnách.