VCES – BYTY MALEŠICE 2. ETAPA – PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje pro firmu VCES a.s., vnitřní dveře SAPELI.

ByTy Malešice 2. etapa je v Čechách unikátním projektem, který spojuje lásku k architektuře a lásku k přírodě s jediným cílem: vytvořit dokonalou rovnováhu mezi tepajícím velkoměstem a přírodou, vytvořit harmonické podmínky pro bydlení jedinců, párů i rodin.
V areálu navíc vznikne to, co doteď Malešicím chybělo, nové centrum, kde se nejen lidé z okolí budou rádi potkávat na kus řeči, ale kde také najdou veškeré služby, jako jsou nákupy, návštěva lékaře, banky či kadeřníka nebo i různé volnočasové aktivity.
A lukrativní komerční plochy, které se nacházejí ve všech přízemních prostorách, nabídnou skvělou příležitost podnikatelům a zajistí další služby obyvatelům jako například supermarket a spa/wellness zařízení.
2. etapa je rozdělená na bytové domy (8 pater) a bytové věže (15 až 18 pater) – 3 objekty (vchody D1, E1, E2, F1, F2, F3, F4)
Každý z objektů bude mít v přízemí komerční prostory a zároveň budou společně propojeny a to 2 podzemními podlažími, kde se nacházejí parkovací stání a sklepy.

VCES – LIBEŇSKÉ DOKY – PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje pro firmu VCES a.s., vnitřní dveře SAPELI.

VCES – PRAŽSKÁ BRÁNA – OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje pro firmu VCES a.s., vnitřní dveře SAPELI.

 

VCES – REZIDENCE VLTAVA – PRAHA

Firma B.V.A.s.r.o., dodává a montuje pro firmu VCES a.s., vnitřní dveře SAPELI.

Přímo na zeleném nábřeží nad Vltavou, doslova deset minut pěšky od Florence, téměř v centru města a přece obklopeno přírodou bude na prodej 105 nových bytů. Světlo, prostor a harmonie. To jsou naše hodnoty při dotváření nejhezčích částí Rohanského ostrova.

Nadčasový architektonický návrh vychází z konceptu renomovaného švýcarského ateliéru EM2N.

Na první pohled zaujme elegancí a čistými tvary, rozdílnou úrovní podlaží sousedních bytů a okny téměř k podlaze. Všechny tyto prvky odkazují k pocitu, který jsme při přípravě Rezidence Vltava měli stále na mysli – tento dům neděláme pro ty, kteří jsou ochotni nechat se svazovat omezeními nebo přílišnou zdobností, ale pro ty, kteří hledají nenucené prostředí, kde všechno spolehlivě funguje.

EUROGEMA – HORNÍ LÁN – OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje pro firmu EUROGEMA, vnitřní dveře SAPELI.

METROSTAV – ZÁLOŽNA CREDITAS – OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o. pro firmu Metrostav a.s., dodává a montuje dveře pro přestavbu objektu CREDITAS v Olomouci.

GEMO – REZIDENCE NA DLOUHÉ – OLOMOUC

Firma B.V.A.s.r.o., dodává a montuje pro firmu GEMO, vnitřní dveře SAPELI.

Stavba je situována v klidné lokalitě města Olomouce, části Letná, s dobrou návazností na centrum města. V blízkosti stavby se nachází administrativní budova s okrasnou zahradou.

Navrhované bytové domy mají 1podzemní a nejvýše 4 nadzemní podlaží o celkem 55 bytových jednotkách.

Podzemní část tvoří platformu, ve které je parkování, sklepy a technické zázemí domu. Parkování je rozděleno na dvě garáže se samostatnými vjezdy z obslužné komunikace z ulice Dlouhá.

Nadzemní část domu je rozdělena do tří bytových domů /A, B, C/. Vstupy do objektů jsou jak z úrovně terénu, tak ze zahrady, která je na střeše garáží. Byty jsou zpřístupněny jednotlivými schodišťovými sekcemi s výtahem.

Suterén tvoří tzv. „bílá“ vana založená na pilotách. Konstrukčním systémem v suterénu budovy je železobetonový monolitický skelet, který je v nadzemních částech změněn na systém příčných nosných stěn.

Dle průkazu energetické náročnosti budovy byla stavba ohodnocena jako energeticky úsporná.

 

INOS ZLÍČÍN – BYTY POD VYŠEHRADEM – PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje pro firmu INOS ZLÍČÍN, vnitřní dveře SAPELI.

Bytové domy jsou situovány v jedné z posledních proluk v této městské části jen pár metrů od Podolských schodů směřujících přímo k Vyšehradu. Díky své unikátní poloze se jedná o bydlení v městské zástavbě, ale přesto v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v místě.

V okolí je umístěna například základní škola se sportovním zaměřením Nedvědovo náměstí, pošta, banky, potraviny, restaurace Josefína, Studánka. Pro milovníky sportu může tato lokalita nabídnout plavecký stadion Podolí, sportovní areál Žluté lázně či začátek vyhlášené inline dráhy pro kolečkové brusle podél pravého břehu Vltavy. Bytový dům bude umístěn nedaleko kulturní chráněné památky Vyšehrad, kde návštěvníci naleznou klidné prostředí společně s dotekem historie.

Díky nedaleké tramvajové zastávce Podolská vodárna je dostupnost do centra otázkou několika minut. Pro spojení do centra je také možné využít metro C ze zastávek Pražského povstání nebo Vyšehrad.

VCES – CITY WEST VODAFONE – PRAHA

Firma B.V.A s.r.o., dodává a montuje pro firmu VCES a.s., vnitřní dveře SAPELI

Nová centrála Vodafonu bude stát v Praze – Stodůlkách.

Budova Vodafonu bude energeticky úsporná a cílí na ekologický certifikát LEED na úrovni Silver.

 

EUROGEMA – BYTOVÝ DŮM NEZVALOVA – OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje pro firmu EUROGEMA a.s., vnitřní bytové dveře SAPELI

Olomoucká stavební a developerská společnost EUROGEMA CZ, a.s. připravila prostřednictvím své dceřiné společnosti EG CITY s.r.o. výstavbu nového moderního polyfunkčního domu. Dům o sedmi nadzemních podlažích nedaleko centra Olomouce se bude sestávat z 56 bytových a 11 nebytových jednotek.
Projekt se nachází na Nezvalově ulici, v těsné blízkosti centra Olomouce, čímž je zaručena výborná občanská vybavenost. Díky blízkosti vlakového nádraží, tramvajové trasy a vnitřního silničního obchvatu je dobrá i dopravní obslužnost. Z budoucích záměrů v sousedství projektu je nutné zmínit realizaci parku s lávkou pro pěší podél toku řeky Moravy, který má být vybudován v rámci protipovodňových opatření.

VCES – CENTRUM REGIONU HANÁ – OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o., zrealizovala zakázku “Centrum regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum a Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů”

Kompletní dodávka a montáž dřevěných dveří SAPELI pro firmu VCES.

 

VILADOMY NA VĚTRÁKU- PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje vnitřní bytové dveře SAPELI.

 

NAD PŘEHRADOU – PRAHA HOSTIVAŘ

Kompletní dodávka a montáž dřevěných dveří SAPELI.

 

POLYFUNKČNÍ BYTOVÝ DŮM – PRAHA KAMÝK

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje vnitřní bytové dveře SAPELI.

 

ART REZIDENCE PRAHA STŘÍŽKOV

Kompletní dodávka a montáž dřevěných dveří SAPELI.

 

MATEŘSKÁ ŠKOLKA JENŠTEJN 

Firma B.V.A. s.r.o., dodává a montuje vnitřní bytové dveře SAPELI.