ČEVS a.s. – BD SLUNOVRAT – BRNO

Firma B.V.A. s.r.o. dodává a montuje pro firmu ČEVS vnitřní dveře SAPELI

Hlavní myšlenkou projektu Slunovrat bylo vyzdvihnutí genia loci této lokality, tedy propojení klidného a pokojného místa s relaxací a pohodou.

Úvodní návrh řešil arch. David Titz, proto za něj nemohu citovat úplně první myšlenky, ale jisté je to, že se snažil o vytvoření ojedinělého projektu bydlení. Mou snahou bylo maximálně respektovat tento záměr a především v cílovém řešení a finálním návrhu vyzdvihnout onu bezesporu fantastickou myšlenku celého projektu.

Co si mám pořídit k bydlení, kdybych chtěl žít v exkluzivním prostředí? Rodinný dům či byt? Má odpověď na tuto otázku zněla jasně. Byl by to byt s funkcí rodinného domu. Zprvu to znělo zvláštně, avšak přišlo mi to jako geniální myšlenka. A přesně na tomto je doslova a do písmene založen celý projekt resortu Slunovrat. Byty s funkcí rodinného domu.

Celý projekt je rozdělen na dva v podstatě bytové domy. Podstatnou sílou myšlenky je to, že tyto bytové domy se nikterak netváří jako klasické bytové domy, ale jako několik rodinných domů v sobě, které nepravidelně vyčnívají z přirozeně dramatického terénu konce klidné ulice Oldřišky Keithové.

Jedná se o řešení 16 bytů, které jsou vzájemně zakomponovány do dvou hmot, přesto se však jednotlivé byty neomezují a utváří tak samostatné jednotky. Dispozice bytů je vždy orientovaná k slunným terasám a k nádherným výhledům, z čehož je odvozen název projektu. Další předností bytů je to, že každý z nich disponuje buď zahradou, nebo systémem několika teras, které ještě více umocňují pohodu a soukromí při relaxaci.

Více o projektu: ZDE

BP STAVBY MORAVA – BD SLAVONÍNSKÁ – OLOMOUC

Firma B.V.A.s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro firmu BP STAVBY MORAVA.

V klidné městské části Povel vznikají nové byty ve výjimečném projektu Slavonínské zahrady. V rámci projektu vzniká celkem 6 bytových domů ve dvou etapách. II. etapa sestává ze tří pětipatrových bytových domů s terasami a předzahrádkami orientovanými na JZ do klidné části.

Více informací o projektu – ZDE

 

FLORA DEVELOPMENT – BD NOVÁ WOLKEROVA – OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o. dodává a montuje pro firmu FLORA DEVELOPMENT vnitřní dveře SAPELI

 

Jedinečná lokalita v blízkosti výstaviště Flora a Smetanových sadů by měla zaujmout rodiny s dětmi, singl dospělé, seniory, investory, ale zejména náročného klienta s potřebou zůstat v centru dění nikoli na jeho periferii. Jedná se o jedno z posledních míst určených k zástavbě bytovými domy v těsné blízkosti městských sadů a historického jádra města. V docházkové vzdálenosti najdete Horní i Dolní náměstí se svými obchůdky a kavárnami a širokou nabídkou služeb.

 
Více informací o projektu : ZDE

 

SIMPLON POWER – REZIDENCE DEMLOVKA – OLOMOUC

Firma B.V.A.s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro firmu SIMPLON POWER.

Více informací o projektu – REZIDENCE DEMLOVKA

 

OHLŽS – OLYMPIJSKÉ CENTRUM – PROSTĚJOV

Firma B.V.A.s.r.o. dodává a montuje pro firmu OHL ŽS vnitřní dveře SAPELI

Národní olympijské centrum by mělo v budoucnosti vyrůst v těsném sousedství zimního stadionu.

Spolek Prostějov olympijský, který je tvořen Olomouckým krajem, statutárním městem Prostějovem  a Tenisovým klubem  Prostějov, plánuje v tomto prostoru vystavět moderní sportoviště. Spolek už požádal o územní rozhodnutí. Tato investiční akce bude kryta z dotací. Projekt uhradí Olomoucký kraj a město Prostějov zapůjčí pozemky. Pevně věřím, že se podaří celou investiční akci zdárně dokončit. Prostějov si vzhledem ke svým sportovním aktivitám takovou špičkovou halu určitě zaslouží,“ nastínil záměr náměstek primátorky Jiří Pospíšil.

Sportovci, ale i žáci a studenti prostějovských škol, se mohou těšit na nové moderní sportovní centrum. Stomilionová stavba třípodlažní haly však závisí na poskytnuté státní dotaci, kterou má uvolnit Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

 

 

EUROGEMA – REZIDENČNÍ PARK ŠVÝCARSKÁ – OLOMOUC

Firma B.V.A.s.r.o. dodává a montuje pro firmu EUROGEMA vnitřní podlahy EGGER.

Představujeme Vám projekt „Rezidenční park Švýcarská“. Ateliér A2 Architekti ve spolupráci s developerem vypracovali návrh, který přesně odpovídá dané lokalitě, potřebám člověka a rodiny i moderní filozofii bydlení v jednadvacátém století. Spojením nejlepších vlastností z různých již osvědčených modelů městského bydlení tak vzniká vyvážené řešení.

Městské bydlení a zeleň je téma, které je aktuální. Doby, kdy za tržnicí končilo centrum, jsou nenávratně pryč. Inspirováni modelem zahradního města jsme zapojili přírodu do obytného prostoru rezidence. Upravené zahradní plochy, keře a stromy jsou rozmístěny tak, aby vizuálně obohatily celý prostor a zároveň přitom plnily i ostatní funkce zeleně ve městě. Celý rezidenční park je v bezprostředním kontaktu s hlavním olomouckým parkem, ideálním místem pro sport a odpočinek.

Charakter zástavby klade důraz na vzdušnost a prostornost. Díky nízkopodlažním objektům mají všechny byty zajištěn komfortní přístup slunečního světla v průběhu celého dne.

 

VCES – JAGUÁR – NITRA SK

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje atypické vnitřní dveře SAPELI pro firmu VCES.

 

SMO – VILY KLÁNOVICE

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro firmu SMO.

 

PBW GROUP – DOMOV SENIORŮ STODŮLKY

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI.

 

AVERS – ZŠ ŠKOLNÍ – PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro firmu AVERS.

 

MIRONSTAV – rekonstrukce ČT – Praha

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI.

 

CAPEXUS- FIT OUT – PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro firmu CAPEXUS.

 

VGP PARK – Hrádek nad Nisou

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI + okenní parapety.

 

BP STAVBY MORAVA – BD PALACKÁ – PROSTĚJOV

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro firmu BP STAVBY MORAVA.

 

IP SYSTÉM  – NUTREND – OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI.

 

PRŮMSTAV NÁCHOD – SŠPT – Velké Poříčí

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro firmu PRŮMSTAV NÁCHOD

 

VCES  – CHRUDIM PARK – OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro další etapu BD CHRUDIM.

více o projektu : https://www.chrudimpark.cz/

 

OHL ŽS – FN Plzeň 

Firma B.V.A. s.r.o – dodává a montuje vnitřní dveře SAPELI pro firmu OHL ŽS.