Vinylové podlahy

Vinylové podlahy představují jeden z moderních trendů podlahových krytin. Nízká montážní výška je výhodou při rekonstrukcích, kdy nedochází k výraznému nárůstu výšky hotové podlahy. Uplatnění ale nacházejí samozřejmě i v novostavbách. Vysoká odolnost, snadná údržba, dlouhá životnost, obrovský výběr dekorů, to jsou hlavní atributy vinylových podlah.

Vinylové podlahy mohou být dodávány v rolích jako velkoplošná podlahová krytina i v menších panelech určených k lepení na základní vrstvu podlahy.

Vinylové plovoucí podlahy

Vinylové plovoucí podlahy v sobě spojují efekt známých plovoucích podlah s výhodami vinylové nášlapné vrstvy. Nosná vrstva může být různě silná z různých materiálů. Zákazníci zde oceňují standardní výhody plovoucích podlah spočívající především v snadné suché montáži s mírně nižšími požadavky na podkladové vrstvy podlahy. Výhodou se může jevit i možnost bezeškodné demontáže takové podlahové krytiny. Rozsah dostupných dekorů je obdobně široký jako u čistě vinylových podlah. Pokládka vinylové podlahy s námi bude hračkou.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jako plovoucí podlahový systém jsou všeobecně známou klasikou. Velmi široká nabídka s různými nosnými systémy, s různou silou a odolností nášlapných vrstev a obrovský výběr dekorů lákají už mnoho let množství spokojených zákazníků. Je zde široká možnost výběru nejen v různých úrovních  technických parametrů, ale i v široké cenové škále. Laminátová plovoucí podlaha je pohodlná a příjemná na pohyb. Zamilujete si ji.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy představují nejtypičtější podlahový materiál již stovky let. Jejich moderní plovoucí forma spojuje krásu dřevěné nášlapné vrstvy s kvalitním nosným systémem, umožňujícím snadnou suchou montáž. Povrchy se vyznačují přirozenou krásou dřeva s širokou škálou specifických podob různých dřevin, která může být doplněna barevnými úpravami nejrůznějším mořením. Obvyklá je povrchová úprava vysoce kvalitními a odolnými laky, ale je možnost i podlah voskovaných nebo olejovaných. Dřevěná podlaha je spojením tradice a moderního designu.

Příslušenství

Podlahové lišty 

Soklové lišty vhodně doplňují podlahu, ať už jsou zhotoveny z MDF opatřené fólií, nebo se jedná o dřevěné dýhované lišty či lišty plastové. Lišty dodáváme v různých šířích s různým způsobem upevnění. K lištám patří i komponenty: koncovky, vnitřní a vnější rohy, spojky.

Podlahové profily

Podlahové profily přechodové, vyrovnávací, ukončovací nebo schodové jsou zhotoveny z HDF materiálu nebo hliníku, s povrchovou úpravou dřevodekoru nebo eloxované v barvě stříbra, zlata a bronzu. Systém upevnění buď pomocí hmoždinek nebo se jedná o profily samolepící či šroubovací.

Podkladové a izolační materiály

Izolační podložky pod plovoucí podlahy, s ohledem na kritéria pro použití podlahových podložek: zlepšení kročejového hluku, snížení průchozného hluku, tepelná vodivost, propustnost pro vodní páru a tlaková stabilita.

ZAUJAL VÁS NÁŠ SORTIMENT?

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů