Přemýšlíte nad tím, že byste si pořídili domů nové dveře? A nebo chystáte výstavbu či rekonstrukci firemních prostor a hledáte nějaké kvalitní a reprezentativní dveře? Pokud je vaší prioritou skutečně kvalitní zpracování a moderní design, tak jsou dveře Sapeli jasnou volbou. Jsme autorizovanými prodejci dveří Sapeli a rádi vám pomůžeme s výběrem těch nejvhodnějších dveří pro váš projekt.

Nabídka dveří Sapeli je skutečně bohatá a jistě splní všechny vaše představy o dokonalých dveřích. Bohatá nabídka kvalitních vnitřních interiérových dveří a zárubní Sapeli je splněným snem každého milovníka kvalitních českých produktů.

V nabídce máme posuvné dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, skládací dveře Sapeli, vchodové dveře Sapeli a samozřejmě vnitřní dveře Sapeli.

Dveře Sapeli jsou potom dále rozděleny do několika modelových řad. Každá z modelových řad těchto dveří se liší povrchovou úpravou, použitým materiálem, dýhou a také barvou. Dveře Sapeli mohou být plné nebo s výplní skla. Sklo a jeho zabarvení a strukturu je také možné vybrat z více variant.

Dodávkou a montáží dveří Sapeli se zabýváme již řadu let a proto jsme schopní vyhovět i přání náročnějších zákazníků. Naší prioritou je spokojený klient.

Dveře Sapeli