GOOGLE PRAHA SMÍCHOV
Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. nejrozsáhlejší atypický interiér ve své historii pro firmu Google.
Předmětem dodávky byl kompletní atypický interiér v rozsahu zabírající dvě patra budovy, skládající se z vestavných i volně stojících prvků. Jednalo se např. o recepční pult se zápultím a dřevěnou stěnou s logem firmy, reliéfní obklad na zdi, jídelní stůl, výdejní pult, kuchyňské linky včetně bufetových pultů a skříní na tříděný odpad, skříně a pulty pro AV techniku, vestavěné skříně, dýhované obklady s vestavěným LCD, obklady telefonních kabinek s kulatými okny, elipsovitý žeberní obklad oválné místnosti, relax point, doplňky do game roomu a další prvky.
POJIŠŤOVNA KOOPERATIVA A ČPP PRAHA KARLÍN
Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. vstupní recepce do budovy Main Point Karlín.
Součástí dodávky byla recepce pro Kooperativa pojišťovnu v masivním dubovém provedení v kombinaci s dýhou dub. Další dodanou recepcí byla kulatá recepce pro ČPP pojišťovnu z umělého kamene Corian v kombinaci průsvitného a neprůsvitného. Logo obou recepcí bylo kombinací nerezového plechu a komaxitové barvy.