GOOGLE PRAHA SMÍCHOV

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. nejrozsáhlejší atypický interiér ve své historii pro firmu Google.

Předmětem dodávky byl kompletní atypický interiér v rozsahu zabírající dvě patra budovy, skládající se z vestavných i volně stojících prvků. Jednalo se např. o recepční pult se zápultím a dřevěnou stěnou s logem firmy, reliéfní obklad na zdi, jídelní stůl, výdejní pult, kuchyňské linky včetně bufetových pultů a skříní na tříděný odpad, skříně a pulty pro AV techniku, vestavěné skříně, dýhované obklady s vestavěným LCD, obklady telefonních kabinek s kulatými okny, elipsovitý žeberní obklad oválné místnosti, relax point, doplňky do game roomu a další prvky.

PFIZER PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. atypicky interiér.

Součástí dodávky byla skříňová sestava s osvětlenou nikou a skříňka na AV techniku včetně LCD.

 

SEFIRA PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. atypický interiér pro firmu Sefira.

Předmětem dodávky byl recepční pult se zápultím, vestavěné skříně, prostor copy centra, vybavení zasedačky a atypické obklady na stěny.

POJIŠŤOVNA KOOPERATIVA A ČPP PRAHA KARLÍN

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. vstupní recepce do budovy Main Point Karlín.

Součástí dodávky byla recepce pro Kooperativa pojišťovnu v masivním dubovém provedení v kombinaci s dýhou dub. Další dodanou recepcí byla kulatá recepce pro ČPP pojišťovnu z umělého kamene Corian v kombinaci průsvitného a neprůsvitného. Logo obou recepcí bylo kombinací nerezového plechu a komaxitové barvy.