MICROSOFT PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu STET interiér s.r.o. atypicky interiér pro nadnárodní společnost.

Součástí dodávky byly atypické interiéry v ředitelském patru 8.np a hovorny v dalších patrech. Mezi dodané prvky patří např. obklady stěn v krbové místnosti s přírodního dubu, obklady hovoren, obklady zasedací místnosti a skříňové sestavy.

DOMOV SV. JOSEFA V ŽIRČI

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Průmstav Náchod s.r.o. atypicky interiér.

Předmětem dodávky byly vstupní a interiérové dveře do hlavní budovy i vedlejší fary. Provedení vnitřních dveří bylo v rozmanité barevné škále rozdělené podle patra a objektu, vstupní dveře byly vyrobeny z masivní borovice nebo dubu v přírodním provedení nebo v krycí barvě. Součástí replik historických dveří byly i kovářské mřížky.

Další části dodávky byly kuchyňské linky v jednotlivých apartmánech, barový pult se zápultím a recepční pult.

RESORT HODOLANY OLOMOUC

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala do hotelových prostor protipožární dveře. Jednalo se o dveře se skrytou zárubní v líci zdi, které vedly do úklidových komor a skladů. Dále jsme dodávali jednokřídlové protipožární dveře s bočním světlíkem do hotelových chodeb. Rámové zárubně dveří byly zabudovány do pohledových portálů, čímž vznikl čistý detail v návaznosti na zeď.

JOHNSON CONTROLS SOLNICE

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. recepční pult.

Předmětem dodávky byl recepční pult ve vstupu firmy Johnson Controls. Provedení pultu bylo z lamina Akázie světlá v kombinaci s bílým Corianem.

CERTICON OSTRAVA – NOVÁ KAROLÍNA

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. atypické vestavěné skříně.

Předmětem dodávky byly vestavěné skříně do sádrokartonových nik. Použitým materiálem bylo lamino v dekoru Akázie světlá.

GLENMARK PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. čajové kuchyňky do firmy Glenmark.

Předmětem dodávky byly dvě čajové kuchyňky v kombinaci červené a černé lesklé fólie.