TECHONA PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. atypicky interiér.

Součástí dodávky byl recepční pult v kombinaci černé lamino a červený corian, kuchyňské linky, kryty fancoilů a čalouněné lavice s překližky bříza.

SERVISBAL DOBRUŠKA

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. atypicky interiér.

Předmětem dodávky byl recepční pult se zápultím, barový pult, šatní sestavy s čalouněnými sedáky, kuchyňské linky a masivní dubová lavice s opěrákem a čalouněnými polštáři. Další části dodávky byly prvky do showroomu v přízemí: pódium, mobilní paravány, pulty na exponáty a podstavce pod historický stroj.

JABLOTRON PRAHA

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. recepční pult.

Pult byl vyroben z HPL v kombinaci matné a lesklé bílé, horní deska pultu je z bílého lacobelu. Zápultí recepce je vyrobeno z lamina antracit.

WMC PRAHA PANKRÁC

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Linstram s.r.o. atypicky interiér.

Předmětem dodávky byl recepční pult se zápultím v kombinaci dubové dýhy a bílého corianu. Dalšími prvky byly knihovna, barový pult a obklad stěny.

PALÁC NÁRODNÍ

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro firmu Hinton a.s. v roce 2016 a 2017 truhlářské prvky na stavbu Schoenkirchovský palác na ulici Mikulandská.

Stavba byla vedena jako PALÁC NÁRODNÍ. Naší dodávkou byly repliky kastlových oken do dvora objektu včetně balkónových dveří. Dále jsme dodávali protipožární dveře do staré i nové zástavby v přízemí. V další etapě výstavby jsme dodávali WC příčky včetně otočných a posuvných dveří v bílé barvě.

FITNESS AND HEALTH CLUB MALEŠICE

Firma B.V.A. s.r.o. dodávala pro stavební firmu VCES a.s. atypicky interiér vybavení wellness.

Předmětem dodávky byl v prostorách baru a galerie recepční pult se zápultím a obklady stěn včetně dveří. Provedení Alpi dýha Eben Stříbrný. V prostorách wellness jsme dodávali dřevěný obklad z Thermowood borovice a v tělocvičně jsme dodávali nábytkové stěny včetně dveří z dubové dýhy.