Jsme B.V.A. s.r.o.

Dveře SAPELI, skleněné dveře SAPGLASS, realizace atypických interiérů

Společnost vznikla z aktivity pana Ing. Arch. Eduarda Brůhy a paní Ludmily Vránové 25. listopadu 1991. Oba zakladatelé, velmi zkušení v interiérové tvorbě a v realizaci zakázkových interiérů, spolu s dalšími zaměstnanci firmy postupně vytvořili tým, který se prezentoval množstvím mimořádně úspěšných projektů a realizací. Paní Vránová pak úspěšně vedla firmu i po nečekaném skonu jejího společníka.

Poté, co se paní Vránová po mnohaletém úspěšném vedení společnosti  v dubnu 2010 rozhodla ukončit svou úspěšnou kariéru, převzala firmu nová skupina vlastníků se zkušenostmi z oboru a s blízkými a přátelskými vztahy k původním majitelům. Ti zachovali plnou kontinuitu s předchozím úspěšným působením společnosti na trhu. Od poloviny roku 2010 došlo pak k výraznému rozvoji podnikatelských aktivit firmy. Podnikání se rozšířilo především v oblasti dodávek a montáží dřevěných interiérových dveří, ale i původní zaměření na komplexní dodávky a realizace interiérů doznalo nemalého rozvoje. Aktivity firmy se podstatně rozšířily také mimo Prahu, především do oblasti střední a severní Moravy, ale v principu zahrnují celé území ĆR a firma se nebrání ani realizaci projektů v zahraničí. Postupem času došlo k velmi úzkému propojení firmy se společností SAPELI a.s., což zvláště v oblasti dodávek dveří a zárubní posunulo její aktivity na mnohem vyšší úroveň

Kromě historicky zavedených aktivit v Praze provozuje společnost dvě obchodní kanceláře a vzorkovny  typu SapeliCentrum v Olomouci a obchodní kanceláře a vzorkovny  úrovně SapeliPoint v Šumperku a Prostějově. Vysoce kvalifikovaní pracovníci interiérového studia jsou pak běžně k dispozici zákazníkům v prostorách SapeliCentra v Olomouci nebo v místech realizace zakázek v celé ČR nebo i v zahraničí. Ve spolupráci s renomovanými interiérovými architekty jsou schopni řešit vše od návrhu dle vize klienta až po kompletní realizaci interiérů obytných, kancelářských, obchodních neboi společenských prostor. Samozřejmostí je  realizace zakázkových atypických prvků  a zajištění plné provázanosti typizovaných výrobků s atypickými do organického celku.

Výrobu zakázkových interiérů a jejich prvků nejen ze dřeva, ale i z kovu, skla, plastu a všech dalších běžně užívaných materiálů, zajišťuje ve velmi vysoké kvalitě síť výrobních závodů sdružených kolem naší společnosti. Široká škála použitých materiálů, technických řešení a povrchových úprav je schopna naplnit i nejneobvyklejší přání zákazníků.

Samozřejmostí na našich obchodních kancelářích je vysoká úroveň poskytovaných služeb, odborných konzultací a poradenství se širokým přesahem všech aspektů interiérové tvorby v návaznosti na technické podmínky a stavební charakteristiky a specifika objektů, kde realizujeme naše zakázky.

Vysoce kvalifikovaní pracovníci interiérového studia jsou běžně k dispozici zákazníkům v kancelářích v Praze a Olomouci, ale za realizací zajímavých projektů vyrážejí po celé republice i do zahraničí. Zvládají vše od návrhu podle vize klienta až po kompletní realizaci interiérů obytných, kancelářských, obchodních a společenských prostor, včetně zajištění zakázkových atypických prvků nebo celků nebo provázanosti typizovaných výrobků s atypickými do organického celku.

Výrobu zakázkových interiérů a jejich prvků nejen ze dřeva, ale i z kovu, skla, plastu a všech dalších běžně užívaných materiálů, zajišťuje ve velmi vysoké kvalitě síť výrobních závodů sdružených kolem naší společnosti. Široká škála použitých materiálů, technických řešení a povrchových úprav je schopna naplnit i nejneobvyklejší přání zákazníků.

Zcela ojedinělým konceptem přístupu k našim zákazníkům je vybudování SAPELI CENTRA v roce 2013 v Olomouci, kde lze nalézt nejen nejobsáhlejší nabídku dveří SAPELI, ale i skříní, obkladů, předsíňových stěn, tapet a také rovněž zdarma využít odborných poradenských služeb při koupi či konzultaci s bytovým designérem. SAPELI CENTRUM patří k vůbec největším vzorkovnám dveřních kompletů v zemi.

Kontaktujte nás!

Odpovíme co nejdříve a najdeme společně to nejvhodnější řešení.