SAPGLASS

Skleněné dveře a stěny

Něco málo o skleněných výrobcích

Světlo je úžasné. Proč? Protože často umí proměnit váš pokoj doslova ve výstavní galerii. Pokud máte na stěně pověšené obrazy nebo fotografie, tak dopadající světlo je skvěle zvýrazní a nechá je vyniknout v interiéru. Světlo si pohraje také s konturami soch a reliéfů. Dotvoří celkový dojem z vašeho interiéru. Udělá z vašeho bytu místo, které budete milovat. Proč světlu bránit ve vstupu tím, že mu dáte do cesty klasické dveře? Skleněné dveře a stěny SAPGLASS vytváří z vašeho domova vzdušný, nadčasový prostor bez zbytečných bariér.

Dodáváme a montujeme nejen klasické otočné skleněné dveře, ale také posuvné a kyvné nebo celé skleněné stěny. Pokud máte zájem, tak vám můžeme sladit ve skle celý váš interiér. Co to znamená? To znamená, že dveře a skleněné stěny a obklad za kuchyňskou linkou nebo i schodiště sladíme v jednom barevném dekoru. Stejně tak atypické prvky a rozměry přizpůsobíme vaší dispozici.

Věděli jste, že celoskleněné dveře SAPGLASS jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla.

Sklenena_stena_posuvna_Model_steny_C_posuvne_dvere_SAPGLASS_sklo_Float_cire_a gravir_G171_madlo_Entero_posuv_SMART_SOFT_fullhd

Posuvné skleněné dveře

Posuvné sklěnené dveře se otevírají posuvem křídla na stěnu nebo do stěny a nebo také na fixní sklo. Největší výhodou posuvných dveří je především velká úspora místa. Posuvnými dveřmi můžete oddělit například prostor mezi obývacím pokojem, kuchyní nebo chodbou. Posuvné skleněné dveře lze vyrobit taktéž dvoukřídlé.

Otočné skleněné dveře

Otočné skleněné dveře se otevírají v jednom směru. Můžete si je vybrat buď jednokřídlé a nebo dvoukřídlé. Výhodou otočných skleněných dveří je velmi dobrá těsnost při zavření. Bez problémů tedy můžete otočné skleněné dveře použít jako dveře do chodby, koupelny nebo ložnice.

SAPGLASS skleněné dveře otočné
SAPGLASS kyvné dveře

Kyvné skleněné dveře

Výhodoukyvných skleněných dveří je možnost jejich otevírání v obou směrech, tedy od sebe nebo k sobě. Pro tento typ otevírání je ale potřeba mít dostatek prostoru. Uplatnění tak najdou zejména ve větších bytech nebo v komerčních prostorech.

Skleněné stěny

Unikátní systém skleněných stěn vám umožní předělit částečně nebo úplně celé místnosti a přitom zajistit dostatečný přísun světla a soukromí.

Skleněné dveře a stěny můžete poptat emailem, telefonicky nebo osobně na všech našich pobočkách, kde jsou i vystavené fyzické vzorky.

Sklenena_stena_Model_steny_T_kyvne_dvere_SAPGLASS_sklo_Float_cire_madlo_HK_400_kovani_DORMA_UNI_Motion_fullhd

Kontaktujte nás!

Odpovíme co nejdříve a najdeme společně to nejvhodnější řešení.